Petycja posiadaczy XRP o zakończenie batalii z SEC | Wiadomości | CrypS.

Petycja posiadaczy XRP o zakończenie batalii z SEC

Redakcja
Ugoda SEC i Ripple przed procesem jest mało prawdopodobna

Posiadacze XRP złożyli petycję do szefa amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) Gary’ego Genslera o zakończenie procesu przeciwko Ripple.

Założyciel Crypto and Policy Thomas Hodge z powodzeniem uzyskał 30 000 podpisów pod petycją z prośbą o wycofanie przez SEC pozwu przeciwko Ripple. Jak informowaliśmy na łamach Cryps.pl, Komisja oskarżyła firmę o sprzedaż nieautoryzowanych papierów wartościowych w postaci XRP.

Hodge i zwolennicy twierdzą, że SEC, czyli agencja, której celem jest ochrona inwestorów, spowodowała nieuzasadnione szkody dla posiadaczy XRP. Podejmując działania prawne przeciwko Ripple, spowodowała bowiem spadek wartości XRP o miliardy dolarów.

Petycja wzywa SEC do zakończenia sprawy i ponownego przemyślenia swojej strategii regulowania branży kryptowalutowej.

Zakończ pozew Ripple i powstrzymaj SEC przed wymyślaniem zasad dotyczących kryptowalut poprzez pozwy sądowe w miejsce pisania tych zasad w sposób właściwy, z udziałem społeczeństwa i partnerstwa z Kongresem USA.

Domaga się również, aby intencje stojące za pozwem zostały zbadane przez inspektora generalnego Carla Hoeckera.

Zażądamy od inspektora generalnego SEC przeprowadzenia dokładnego dochodzenia w sprawach, które doprowadziły do złożenia w ostatniej chwili pozwu przeciwko Ripple, złożonego w ostatnim dniu urzędowania przez byłego przewodniczącego SEC Jaya Claytona… Żądamy dochodzenia, które w pełni wyjaśni, czy SEC chronił czyjeś interesy zamiast inwestorów detalicznych, gdy pozew Ripple został złożony w grudniu 2020 r.

Hodge złożył petycję z 30 tysiącami podpisów do biura Gary’ego Genslera w miniony piątek.

Ugoda SEC i Ripple przed procesem jest mało prawdopodobnareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.