Paris Blockchain Week Summit zmienia lokalizację | Wiadomości | CrypS.

Paris Blockchain Week Summit zmienia lokalizację

Albert Czajkowski
zdobądź 30% zniżki na bilet na paris blockchain week summit

Ze względu na bezprecedensowe zainteresowanie paryskim eventem blockchain, organizatorzy Paris Blockchain Week Summit (PBWS) i Paris NFT Day ogłaszają zmianę miejsca na historyczny paryski punkt orientacyjny „Palais Brongniart”.

Jego rozmiar, lokalizacja, i historyczna ranga sprawiają, że Palais Brongniart jest idealnym miejscem dla PBWS. Położony w samym sercu miasta i blisko wszystkich głównych udogodnień, hoteli i sklepów, obiekt o powierzchni 4000 m2 ma niesamowite znaczenie kulturalne i gospodarcze, ponieważ wcześniej służył jako francuska giełda przez prawie dwa stulecia. Biorąc pod uwagę jego niezaprzeczalne znaczenie i wpływy w kulturze francuskiej, Palais Brongniart wydaje się być idealnym wyborem.

Odegrawszy kluczową rolę w nadzorowaniu głównych decyzji finansowych Francji, teraz Palais Brongniart będzie służyć jako centralny punkt dla konwergencji nowoczesnych finansów, technologii finansowych i aktywów cyfrowych. Nowe miejsce zapewni również obszerną przestrzeń, dając uczestnikom i sponsorom szansę zaprezentowania nieograniczonej liczby projektów blockchain, a także zapewni niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów wśród czołowych liderów branży i wizjonerów.

Tym samym warto dodać, że bilety na wydarzenie nadal są dostępne, a korzystając z naszego kodu CRYPS22 otrzymacie 30% zniżki.

zdobądź 30% zniżki na bilet na paris blockchain week summitreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.