Panie prezydencie, dzięki za ukłon w stronę w stronę bitcoina. Wpadka Joe Bidena | Wiadomości | CrypS.

Panie prezydencie, dzięki za ukłon w stronę w stronę bitcoina. Wpadka Joe Bidena

joe biden, Raport prezydenta USA Joe Bidena dotyczacy kryptowalut

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, może nieświadomie stać się najnowszym ambasadorem bitcoina. 


Cała historia dotyczy najnowszego filmiku promującego gadżety związane z jego potencjalną reelekcją. 

Perypetie Bidena i kubka 

Dosłownie wczoraj prezydent Biden opublikował na Twitterze post: 

Kubek kawy nigdy nie smakował lepiej

 

W poście znajduje się filmik na którym Biden pije kawę. Ludzie z branży dosyć szybko podłapali, że na naczyniu znajduje się twarz prezydenta z czerwonymi, laserowymi oczami. Powyższa grafika jest znana wśród entuzjastów kryptowalut z powodu memów, które krążyły odnośnie zaostrzenia regulacji w USA i potencjalnego wzrostu bitcoina do kwoty 100 000 dolarów. 

Laserowe oczy i bitcoin

Chociaż pochodzenie mema jest niejasne, to zjawisko laserowych oczu rozpoczęło się jako część ruchu w mediach społecznościowych mającego na celu podniesienie ceny bitcoina do 100 000 dolarów do końca 2021 roku. Jak dzisiaj wiemy – ten wynik nigdy nie został osiągnięty. Najbardziej znanymi osobowościami z laserowymi oczami byli kiedyś gwiazda NFL Tom Brady, Paris Hilton i Elon Musk. Co do zasady – laserowe oczy są symbolem optymistycznym dla bitcoina i szeroko pojętej branży cyfrowych aktywów

Reakcje społeczności na Twittera Bidena

Post Bidena został zasypywany odpowiedziami od społeczności kryptowalut, zarówno zachwyconej, jak i rozbawionej jego zachowaniem. 

Joe Biden jest teraz maksymalistą bitcoina. Laserowe oczy i wszystko. Ludzie go nienawidzą! 

Inni komentujący dodali odpowiedź na post, twierdząc, że: 

Biden właśnie dostarczył największe poparcie dla bitcoina w historii!

Konflikt Bidena z krypto

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Administracja Bidena była krytykowana przez społeczność kryptowalut za jej niezbyt przyjazne stanowisko wobec branży. Biden próbował tworzyć kontrowersyjne propozycje podatkowe dla górników i traderów oraz inne przepisy, które miały stale rzucać kłody pod nogi fanom cyfrowych walut. Z tego powodu społeczność śmieje się, że Biden prawdopodobnie nie jest świadomy tego, z jakiego kubka pije kawę. Gwoli ścisłości – nazwa kubka odnosi się do “Dark Brandon” – internetowego alter ego Bidena opartego na memach. 

Mem Dark Brandon przedstawia Bidena jako mroczniejszego i działającego na granicy prawa polityka, który chwali się zwycięstwami wśród konkurentów. Niezależnie od tego, czy jego zagranie jest celowe, czy wynikiem postępującej amnezji – samo zdarzenie budzi uśmiech wśród zwolenników kryptowalut.

joe biden, Raport prezydenta USA Joe Bidena dotyczacy kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.