Zespół Shiba Inu ostrzega inwestorów SHIB przed scamem | Ostrzeżenie | CrypS.

Zespół Shiba Inu ostrzega inwestorów SHIB przed scamem

Zerelik Maciej

ostrzeżenie kryptowaluty scam Inne inwestycje

Zespół stojący za kryptowalutą meme Shiba Inu (SHIB) wydał publiczne ostrzeżenie przed scamami ukierunkowanymi na inwestorów SHIB.

Proaktywne ostrzeżenie o oszustwie pojawiło się w formie tweeta. W dołączonym do niego filmie opisano różne metody wykorzystywane do oszukiwania niczego niepodejrzewających ofiar ze społeczności Shiba Inu.

Shiba Inu przyciąga coraz to więcej aspirujących kryptowalutowych milionerów i miliarderów ale nie tylko. Oszuści również zwiększyli swoje wysiłki, celując w nieostrożnych inwestorów na platformach mediów społecznościowych, w tym na Twitterze i Telegramie. Niektóre z powszechnych metod używanych do kontaktowania się z ofiarami to podszywanie się pod oficjalne konta i wykorzystywanie hashtagów, takich jak #shib #shibarmy #leash #shibaswap i #bone.

Ponadto zespół podkreślił, że nie oferuje żadnych airdropów, bonusów ani giveawayów. Zgodnie z ogólną zasadą, inwestorzy nie powinni też dzielić się kluczami do portfela, danymi uwierzytelniającymi lub przyłączać się i śledzić fałszywych kont w mediach społecznościowych.

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz