Zespół Shiba Inu ostrzega inwestorów SHIB przed scamem | Ostrzeżenie | CrypS.

Zespół Shiba Inu ostrzega inwestorów SHIB przed scamem

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Zespół stojący za kryptowalutą meme Shiba Inu (SHIB) wydał publiczne ostrzeżenie przed scamami ukierunkowanymi na inwestorów SHIB.

Proaktywne ostrzeżenie o oszustwie pojawiło się w formie tweeta. W dołączonym do niego filmie opisano różne metody wykorzystywane do oszukiwania niczego niepodejrzewających ofiar ze społeczności Shiba Inu.

Shiba Inu przyciąga coraz to więcej aspirujących kryptowalutowych milionerów i miliarderów ale nie tylko. Oszuści również zwiększyli swoje wysiłki, celując w nieostrożnych inwestorów na platformach mediów społecznościowych, w tym na Twitterze i Telegramie. Niektóre z powszechnych metod używanych do kontaktowania się z ofiarami to podszywanie się pod oficjalne konta i wykorzystywanie hashtagów, takich jak #shib #shibarmy #leash #shibaswap i #bone.

Ponadto zespół podkreślił, że nie oferuje żadnych airdropów, bonusów ani giveawayów. Zgodnie z ogólną zasadą, inwestorzy nie powinni też dzielić się kluczami do portfela, danymi uwierzytelniającymi lub przyłączać się i śledzić fałszywych kont w mediach społecznościowych.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.