Kupił SHIB za 3400 USD w sierpniu 2020 roku - dziś jest miliarderem | Wiadomości | CrypS.

Kupił SHIB za 3400 USD w sierpniu 2020 roku – dziś jest miliarderem

Mariusz Przepiórka
shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

W sierpniu ubiegłego roku jeden z inwestorów wykazał się znaczną dalekowzrocznością i kupił tokeny Shiba Inu (SHIB) za 3400 USD. Obecnie ich wartość wynosi aż 1,55 mld USD. Łącznie nieznany nabywca z sierpnia 2020 kupował SHIB 44 razy, z największą transakcją na poziomie 3200 USD. Obecnie wartość tokenów posiadanych przez tajemniczego kupca wynosi 5,63 mld USD.

Po udostępnieniu adresu portfela na Twitterze użytkownik Untraceable zapytał, czy rynek SHIB jest wystarczająco płynny, aby „wchłonąć 5,7 mld USD, jeśli właściciel postanowi sprzedać wszystkie tokeny?”. Według Etherscan, anonimowy posiadacz SHIB zakupił tokeny dziewięciokrotnie w sierpniu 2020 roku, wydając w sumie 3400 USD.

Znaczny wzrost wartości SHIB

Cena SHIB wzrosła o ponad 94 278 239,8% w ciągu ostatniego roku i właściciel tokenów stał się miliarderem tylko dzięki tokenom zakupionym w sierpniu ubiegłego roku. Według danych z CoinGecko, całkowita kapitalizacja rynkowa SHIB wynosi teraz 40,3 mld USD. Ogromny wzrost wartości aktywów o 1063% w ciągu ostatnich 30 dni sprawił, że SHIB wyprzedził Dogecoina (DOGE) i wszedł do pierwszej dziesiątki kryptowalut.

Obecnie SHIB jest na dziewiątym miejscu, podczas gdy DOGE znajduje się na jedenastym z kapitalizacją rynkową wynoszącą 31,6 mld USD. Wcześniej media informowały o trzech powodach stojących za wzrostem wartości SHIB, wskazując na wzrost dostępności poprzez notowania na wielu giełdach kryptowalutowych, uruchomienie własnego projektu tokena NFT oraz wzrost wartości otwartych pozycji w kontraktach terminowych na wielu giełdach, w tym OKEx, FTX i Huobi.

SHIB odnotował znaczący wzrost wartości, natomiast DOGE zyskał zaledwie 18,5% w ciągu ostatnich 30 dni i osiągnął wartość 0,23 USD.

shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoinareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.