Uważajcie na stronę bgddy.online | Ostrzeżenie | CrypS.

Uważajcie na stronę bgddy.online

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamów Bezpieczeństwo

Jeden z użytkowników zgłosił nam podejrzaną stronę o adresie https://www.bgddy.online. Powstała zaledwie w maju 2023 roku i posiada licencję jedynie na rok, co wskazuje, że od początku jej twórcy byli nastawieni na szybko zarobek z oszustw.

Na platformie nie znajdziemy żadnych informacji odnośnie jej twórców ani chociażby linków do mediów społecznościowych projektu.

Człowiek, który poinformował nas o działaniu tej fałszywej strony, wpłacił 1 tys. USD, a jakiś czas później otrzymał informację, że jego ”inwestycja” przyniosła zysk w postaci 32 tys. dolarów. Gdy osoba ta chciała otrzymać swoje pieniądze, została poinformowana, że ma wpłacić dodatkowe 6 tys. dolarów na pokrycie podatku. W tym momencie kontakt z oszustem się ”urwał”.

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.