Uważajcie na oszustów, którzy podszywają się pod firmę Brainhub | Ostrzeżenie | CrypS.

Uważajcie na oszustów, którzy podszywają się pod firmę Brainhub

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamów Bezpieczeństwo

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że oszuści próbują złapać swoje ofiary na wędkę w postaci fałszywego programu opartego na wykonywaniu odpłatnych zleceń. Jak przekazał jeden z użytkowników, przestępcy przeprowadzają ”szkolenie” na specjalnym koncie demo, a następnie wymagają, żeby wpłacić 50 lub 100 USDT, aby odblokować wykonywanie kolejnych zadań.

Nawiązują kontakt poprzez Whatsapp (z polskiego numeru). Podejrzane numery telefonu to ‪+48 780 908 848‬ oraz +48 780 908 327. I to, co jest bardzo istotne, oszuści powołują się na wykonywanie zadań dla polskiej firmy Brainhub. Wspomniane przedsiębiorstwo jest dostawcą software’u, więc raczej z wyżej opisanym działaniami nie mają nic wspólnego.

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.