Uważajcie na Minelab. Tysiące poszkodowanych inwestorów | Ostrzeżenie | CrypS.

Uważajcie na Minelab. Tysiące poszkodowanych inwestorów

scam Bezpieczeństwo

Uważajcie na naganiaczy, którzy będą chcieli nakłonić Was do zainwestowania w wydobycie bitcoina w chmurze za pośrednictwem Minelab.bz.


Jest to zdecydowanie oszustwo, bowiem osoby zaangażowane w tę inicjatywę usilnie próbują nakłonić swoje ofiary, by zwiększały wysokość zainwestowanego kapitału obiecując im większe zyski.

Jak wiadomo, ani grosza zysku z tego nie zobaczycie, nie mówiąc już o bitcoinie.

Wśród recenzji tego serwisu natknęliśmy się na informacje, że grupa na Telegramie prowadzona przez oszustów stała się w pewnym momencie prywatna, wszyscy administratorzy usunęli swoje konta, a co więcej, na platformie zaczęły pojawiać się błędy.

Co więcej, na dowód można wskazać fakt, że na niedziałającej już stronie stronie znaleźliśmy adres do kontaktu hello@minelab.bz, lecz strona nie posiada serwera poczty elektronicznej.

scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.