Uważajcie na boty handlowe od Crypto Clicker | Ostrzeżenie | CrypS.

Uważajcie na boty handlowe od Crypto Clicker

Filip Dzięciołowski

SCAM Bezpieczeństwo

Jak wiadomo, na Telegramie działa wielu oszustów, którzy podszywają się pod traderów, promotorów projektów inwestycyjnych czy ekspertów, którzy nauczą się wszystkiego, co potrzebne, byś pomnożył swój majątek. Każdy z nich chce jedynie wyłudzić od Ciebie pieniądze poprzez zwodzenie lukratywnymi obietnicami i manipulując różnymi danymi.

Podobnie jest także z niektórymi botami tradingowymi, które są promowane na wspomnianym komunikatorze. Jeden z czytelników przekazał nam, że na kanale Crypto Clicker jest właśnie promowany bot, który działa w oparciu o ChatGPT i namawia swoje potencjalne ofiary do przekazania mu swoich środków, które niby pomnoży z zyskiem, który do nich wróci.

Oczywiście, jest to kolejna bzdura. Co więcej, scamer twierdzi, że działa wspólnie z giełdą Binance, co absolutnie nie jest prawdą. Uważajcie na tego typu zjawiska.

SCAM SCAMreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.