Uwaga na piramidę Mining Up | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na piramidę Mining Up

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Inne inwestycje

Mining Up to piramida finansowa, która działa pod pozorem inwestycji w kopanie kryptowalut w chmurze. Nowych klientów wabi się obietnicą zwrotu w wysokości 730% ROI rocznie. 

Ponieważ domena minning-up.com została zarejestrowana 13 grudnia 2019 roku, nie ma jeszcze nikogo, kto zweryfikowałby prawdziwość zapewnień twórców projektów. Jako miejsce zarejestrowania firmy podaje się Estonię. Największy ruch sieciowy na jej stronie pochodzi zaś z Indii, Brazylii, Japonii i Rosji. Minning Up szuka jednak nowych rekrutów na całym świecie.

Nowi inwestorzy mogą „wydobywać”: bitcoin, ethereum, litecoin lub dogecoin. Minimalna początkowa wpłata to 10 dolarów (wyjątkiem jest eter, który można kopać już za 9 USD). Za rekrutację nowych członków otrzymuje się 7% od ich zarobków (bezpośredni rekruci), a z dalszych szczebli piramidy odpowiednio 2% oraz 1%.

Nie ma żadnych dowodów na to, że Minning Up zarabia na czymś innym niż wpłaty od nowych członków. 730% ROI nie wydaje się być wartością prawdopodobną do osiągnięcia w takim modelu biznesowym. Nie wiadomo także kto naprawdę stoi za projektem. Minning Up to piramida finansowa, która upadnie prędzej czy później, jak wszystkie tego typu twory.

Mining Up

Strona: mining-up.com
Email: support@mining-up.com
Adres: Narva maantee 7, 10117 Tallinn, Estonia

Źródło: Behind MLM

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz