Uwaga na piramidę Mining Up | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na piramidę Mining Up

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Mining Up to piramida finansowa, która działa pod pozorem inwestycji w kopanie kryptowalut w chmurze. Nowych klientów wabi się obietnicą zwrotu w wysokości 730% ROI rocznie. 

Ponieważ domena minning-up.com została zarejestrowana 13 grudnia 2019 roku, nie ma jeszcze nikogo, kto zweryfikowałby prawdziwość zapewnień twórców projektów. Jako miejsce zarejestrowania firmy podaje się Estonię. Największy ruch sieciowy na jej stronie pochodzi zaś z Indii, Brazylii, Japonii i Rosji. Minning Up szuka jednak nowych rekrutów na całym świecie.

Nowi inwestorzy mogą “wydobywać”: bitcoin, ethereum, litecoin lub dogecoin. Minimalna początkowa wpłata to 10 dolarów (wyjątkiem jest eter, który można kopać już za 9 USD). Za rekrutację nowych członków otrzymuje się 7% od ich zarobków (bezpośredni rekruci), a z dalszych szczebli piramidy odpowiednio 2% oraz 1%.

Nie ma żadnych dowodów na to, że Minning Up zarabia na czymś innym niż wpłaty od nowych członków. 730% ROI nie wydaje się być wartością prawdopodobną do osiągnięcia w takim modelu biznesowym. Nie wiadomo także kto naprawdę stoi za projektem. Minning Up to piramida finansowa, która upadnie prędzej czy później, jak wszystkie tego typu twory.

Mining Up

Strona: mining-up.com
Email: support@mining-up.com
Adres: Narva maantee 7, 10117 Tallinn, Estonia

Źródło: Behind MLM

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.