Uwaga na Makecoin.pro | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na Makecoin.pro

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Makecoin.pro to SCAM, który działa jako witryna oferująca udział w wydobywaniu kryptowalut w chmurze. Według informacji znalezionych na forach oraz z otrzymanego przez nas zgłoszenia wynika, że projekt nie wypłaca obiecywanych pieniędzy.

Makecoin.pro w zamian za niewysokie wpłaty – od 1 do 200 dolarów, ma dzielić się zyskami z minningu. Klienci widzą jak na ich wirtualnym koncie gromadzą się kryptowaluty. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy chcą przenieść środki do swojego portfela.

Makecoin.pro (MakeCoin)

  • Strona: makecoin.pro
  • Numer telefonu: +44 20 7499 9192
  • Adres biura: 175 Piccadilly, St. James’s, London W1J 9TB, United Kingdom
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.