Uwaga na Linkkoin | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na Linkkoin

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Na podstawie zgłoszenia od poszkodowanego klienta, ostrzegamy przed fałszywą giełdą kryptowalut, która działa poprzez stronę linkkoin.com.

Według otrzymanych przez nas informacji po wpłacie środków, zakupione kryptowaluty nie trafiają na adres portfela klienta. Linkkoin nie przedstawia żadnych informacji na temat lokalizacji biur lub serwerów, jurysdykcji z której operuje bądź danych właściciela firmy. Wiele wskazuje na to, że jest to SCAM mający na celu wyłudzać środki od osób chcących kupić kryptowaluty.

Linkkoin

Strona: linkkoin.com/pl

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.