Uwaga na kryptowalutową piramidę Cryptoix | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na kryptowalutową piramidę Cryptoix

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Cryptoix podaje się za platformę zarabiającą dzięki inwestycjom w kryptowaluty. Według informacji ze strony projektu, wpływy zapewnia mu sztab ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenia w grze na rynkach. Firma chce podzielić się tym dobrem z innymi i oferuje im pasywny dochód, przy minimalnej wpłacie w wysokości 100 USD. Cryptoix twierdzi, że zapewnia od 120 do 200% zwrotu dziennie. Odsetki trafiają na konto klienta każdego dnia, aż do końca terminu lokaty. Wtedy inwestor decyduje czy wyciąga kapitał, czy też decyduje się na przedłużenie swojego udziału. Dodatkowe zyski ma zaś zapewniać rekrutacja kolejnych członków projektu, od których wpłat otrzymuje się stosowny procent (9% od bezpośrednio zwerbowanych osób). 

Cryptoix to piramida finansowa o niewiadomych właścicielach ani miejscu, z którego działa. Firma ta nie ma żadnych udowodnionych dochodów, poza środkami pochodzącymi od nowych klientów. Ponadto, tak jak w przypadku większości piramid, Cryptoix nie przechodzi przez logiczny test – skoro projekt generuje do 200% zwrotu dziennie, dlaczego jego właścicielom zależy na drobnych od detalicznych inwestorów i po co im tak wielopoziomowy marketing?

Cryptoix

  • Strony: cryptoix.org
  • Adresy email: admin@cryptoix.org
  • Numer telefonu: +14062824059
  • Adres biura: 2303 State Road 120, Lake Geneva WI53147, United State

Źródło: Behind MLM

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.