Uwaga na innosilicon.shopping - fałszywy sklep z koparkami | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na innosilicon.shopping – fałszywy sklep z koparkami

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzegamy przed stroną internetową, która podszywa się pod sklep z koparkami kryptowalut – innosilicon.com. Innosilicon.shopping to klon, który wykorzystuje nazwę prawdziwej firmy w celu wyłudzania pieniędzy od klientów. 

Informacje na ten temat otrzymaliśmy na naszego maila, na który można zgłaszać podejrzane projekty – zglosSCAM@protonmail.com. Płatność za elektroniczny sprzęt, który nie doszedł pod wskazany adres, została dokonana w Ethereum (ETH) poprzez stronę innosilicon.shopping. Istnieje jednak dużo więcej podobnych witryn, wykorzystujących nazwę tej firmy.

Przed fałszywymi sklepami, które podszywają się pod Innosilicon, ostrzega sama spółka, na której stronie możemy przeczytać:

Ostrzeżenie o oszustwie:

Drodzy klienci, ostatnio ktoś użył fałszywego konta Skype: „live: inno.wangxl_28”, aby poprosić klienta o płatność. To oszustwo! Należy pamiętać, że „live: inno.wangxl_28” nie jest naszym kontem Skype. Nie płać nikomu za pośrednictwem programu Skype.

Należy pamiętać, że poniższe fałszywe witryny internetowe i fałszywe konta Skype są oszustwami i nie należy im ufać w żadnym wypadku.

Oszustwa internetowe: innosilicon.company & innosilicon.shopping & innosiliconmining.tech & innosiliconSHOP.com & innosiliconMINERS.com & innosilicon.website & innosilicon.co.uk & innosiliicon.com & inņosilicon.com & innosilicon.online

Fałszywe Konta Skype: “live:inno.wangxl_28” / “live:inno.miner” / “live:shuppinnosiliconcomcn”/ “live:maxigel.3”

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.