Uwaga na innosilicon.shopping - fałszywy sklep z koparkami | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na innosilicon.shopping – fałszywy sklep z koparkami

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Inne inwestycje

Ostrzegamy przed stroną internetową, która podszywa się pod sklep z koparkami kryptowalut – innosilicon.com. Innosilicon.shopping to klon, który wykorzystuje nazwę prawdziwej firmy w celu wyłudzania pieniędzy od klientów. 

Informacje na ten temat otrzymaliśmy na naszego maila, na który można zgłaszać podejrzane projekty – zglosSCAM@protonmail.com. Płatność za elektroniczny sprzęt, który nie doszedł pod wskazany adres, została dokonana w Ethereum (ETH) poprzez stronę innosilicon.shopping. Istnieje jednak dużo więcej podobnych witryn, wykorzystujących nazwę tej firmy.

Przed fałszywymi sklepami, które podszywają się pod Innosilicon, ostrzega sama spółka, na której stronie możemy przeczytać:

Ostrzeżenie o oszustwie:

Drodzy klienci, ostatnio ktoś użył fałszywego konta Skype: „live: inno.wangxl_28”, aby poprosić klienta o płatność. To oszustwo! Należy pamiętać, że „live: inno.wangxl_28” nie jest naszym kontem Skype. Nie płać nikomu za pośrednictwem programu Skype.

Należy pamiętać, że poniższe fałszywe witryny internetowe i fałszywe konta Skype są oszustwami i nie należy im ufać w żadnym wypadku.

Oszustwa internetowe: innosilicon.company & innosilicon.shopping & innosiliconmining.tech & innosiliconSHOP.com & innosiliconMINERS.com & innosilicon.website & innosilicon.co.uk & innosiliicon.com & inņosilicon.com & innosilicon.online

Fałszywe Konta Skype: „live:inno.wangxl_28” / „live:inno.miner” / „live:shuppinnosiliconcomcn”/ „live:maxigel.3”

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz