Uwaga na GodEX | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na GodEX

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

W związku z otrzymanym zgłoszeniem SCAM’u ostrzegamy przed nieuczciwą giełdą kryptowalut, dostępną pod adresem www.godex.top.

Według informacji od poszkodowanego klienta, GodEX nie udostępnia opcji wypłaty środków. Pierwszy kontakt z oszustami, którzy zachęcają do inwestowania na platformie, może odbywać się m.in. poprzez WhatsApp. Wiemy, że jeden z naganiaczy posługuje się w tej aplikacji numerem +852 6151 7036.

Strona nieuczciwej giełdy dostępna jest w dwóch wersjach językowych – chińskiej oraz angielskiej. Prawdopodobnie to właśnie azjatyckie rynki są głównym kierunkiem jej działalności. Osoba zgłaszająca SCAM była jednak mieszkańcem Polski, także zasięg nieuczciwej giełdy nie ogranicza się wyłącznie do tamtego regionu.

GodEX

  • STRONA: godex.top
  • WHATS UP: +852 6151 7036
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.