Uwaga na fałszywe strony AvaTrade! | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na fałszywe strony AvaTrade!

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamów Bezpieczeństwo

Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące działalności oszustów. Tym razem podszywali się pod popularnego międzynarodowego brokera rynków FOREX oraz kryptowalut, czyli AvaTrade. 


Uważajcie na stronę avatradesfx.com! Witryna jest ponoć poświęcona inwestycjom oraz generowaniu dodatkowych zysków, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że jest to SCAM, za pośrednictwem którego oszuści okradną Cię z Twoich pieniędzy.

Na stronie nie znajdziemy linków do ich mediów społecznościowych, a sama witryna powstała w 2022 roku. Prawdziwa strona AvaTrade istnieje od ponad dekady, bowiem firma powstała w 2009 roku.

Osoba, która zgłosiła nam tę fałszywą stronę, przekazała, że nie mogła wypłacić po jakimś czasie swoich środków, a kontakt z supportem w pewnym momencie się urwał.

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.