Uwaga na Bitcoin Era, Bitcoin Revolution i inne "boty" | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na Bitcoin Era, Bitcoin Revolution i inne “boty”

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzegamy przed Bitcoin Era, Bitcoin Revolution, Bitcoin Billionaire i innymi “botami” kryptowalutowymi. Niemal wszystkie tego rodzaju strony są oszustwami. Niektóre z nich są zbudowane na zasadzie piramid finansowych, inne prowadzą do stron nieuczciwych brokerów Forex – zwłaszcza do Aspen Holding, Olimpus Markets i MarketCFD. 

Pomimo poleceń, jakie można znaleźć w sieci, odradzamy ten rodzaj inwestycji. Wiele stron, reklamujących się jako maszynki do pomnażania bitcoinów, to zwykłe oszustwa nastawione na wpłaty od klientów. Przeważnie nie mamy na nich do czynienia z faktycznymi botami, a częściej ze sterowaną ręcznie platformą, na której nasze rosnące zyski to czysta fikcja. Według zasady działania piramidy finansowej, niektórzy otrzymają pieniądze i zysk, ale będzie to mniejszość, mająca uwiarygodnić stronę. Aby znaleźć się w tym gronie trzeba mieć szczęście, podczas gdy większość osób straci. W związku z tym lepiej trzymać się z dala od tego typu platform.

Lista podejrzanych stron: 

  • Bitcoin Billionaire
  • Bitcoin Trader
  • Bitcoin Revolution
  • Bitcoin Evolution
  • Bitcoin Era
  • Bitcoin Future
  • Bitcoin Rush
  • The News Spy
  • Bitcoin Code

…i wiele innych, powstających każdego dnia.

Sprostowanie

W powyższym artykule wymieniona została nazwa platformy inwestycyjnej Aspen Holding. Należy uściślić, że artykuł dotyczy innego podmiotu niż Aspen Holding sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz że opisany w nim podmiot nie jest w żaden sposób powiązany z Aspen Holding sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Aspen Holding sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie nie prowadzi i nigdy nie prowadziła jakiejkolwiek działalności w zakresie dokonywania inwestycji finansowych ani też działalności w zakresie pośrednictwa finansowego.

Wystąpiła jedynie zbieżność firmy spółki Aspen Holding sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz nazwy platformy inwestycyjnej, a zarazem nazwy handlowej podmiotu opisanego w artykule, który dopuścił się oszustw finansowych. Są to dwa różne, odrębne podmioty.

Nie należy zatem w żaden sposób utożsamiać aktywności podmiotu dopuszczającego się oszustw finansowych używającego nazwy Aspen Holding, z działalnością prowadzoną przez spółkę Aspen Holding sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.