Trade Trader Trust - ktoś podszywa się pod platformę i blokuje wypłaty środków | Ostrzeżenie | CrypS.

Trade Trader Trust – ktoś podszywa się pod platformę i blokuje wypłaty środków

Filip Dzięciołowski

scam Bezpieczeństwo

Otrzymaliśmy zgłoszenie dot. witryny – https://trade.trader-trust.eu – która ewidentnie podszywa się pod popularną platformę z rynku forex o podobnej nazwie, która w oryginale jest zarejestrowana z amerykańską domeną.

Osoba, która podesłała nam informację o tym serwisie, twierdzi że po wpłaceniu ponad 1 tys. euro nie była potem w stanie wypłacić środków. Obsługa klienta tej strony przekazała jej, że wpierw musi uiścić środki na poczet prowizji, by otrzymać zwrot swojej inwestycji.

Kolejny fakt przemawiający za tym, że jest to faktycznie SCAM, to kwestia tego, że witryna została niedawno uruchomiona, a już po kilku dniach pojawiły się pierwsze głosy niezadowolonych użytkowników w Internecie.

scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.