Teksas: ostrzeżenie przed dwoma krypto-spółkami | Ostrzeżenie | CrypS.

Teksas: ostrzeżenie przed dwoma krypto-spółkami

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Texas State Securities Board wszczął działania przeciwko dwóm podmiotom. Wymienione firmy to PK Crypto Investment i Cyp Miner Limited. 

Obie spółki nie posiadają potrzebnych zezwoleń, ale legitymują się fałszywymi licencjami. Nie mają też fizycznie zlokalizowanych biur, działając wyłącznie w sieci. Ich taktyka polega na przyciąganiu inwestorów obietnicą wysokich stop zwrotu. Najprawdopodobniej są to oszustwa. Teksański organ nadzorczy bada sprawę obu spółek i odradza korzystanie z ich usług. Oba podmioty mają prawo odwołać się od zarzutów, jednak żaden z nich nie odniósł się do sprawy.

PK Crypto Investment

Strona: pkcryptoinvests.com

Email: info@pkcryptoinvests.com

Dokument dotyczący postępowania.

Cyp Miner Limited/ Crypto Miner Limited

Strona: cypminer.com

Email: support@cypminer.com

Telefon: +19703253799

Dokument dotyczący postępowania.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.