Piramida SuperOne powraca po 2 latach | Ostrzeżenie | CrypS.

Piramida SuperOne powraca po 2 latach

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

SuperOne pojawiło się na rynku 2 lata temu. Firma zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, wydała 2 miliardy tokenów opartych na ethereum. Następnie sprzedawała je jako losy w loterii SuperOne w cenie 0,1 ETH za sztukę. 

Projekt nie cieszył się dużym zainteresowaniem i umarł. Jak okazuje się, mimo to jego twórcy postanowili wrócić po dwóch latach i pozbyć się swoich tokenów SuperOne, które wciąż zalegają w ich portfelach. Połowę aktywów posiada założyciel projektu – Norweg Andreas Christensen. Obecnie stara się on sprzedać je w pakietach, gdzie minimalna inwestycja to 100 dolarów. Tyle zdaniem autorów piramidy jest warte 3000 tokenów SRX.

Aby zapewnić dopływ klientów, SuperOne skonstruował marketing wielopoziomowy. Prowizje trafiają do rekruterów dopiero, gdy zwerbowana przez nich osoba wpłaca jakieś środki. W ten sposób piramida rośnie, a jedyną różnicą, jaką wprowadził Christensen w jej nowej odsłonie jest oprawa graficzna projektu oraz gra, która ma zapewniać dochody firmie. Polega ona na tym, że na ekranie smartfona wyświetla się podpisany obrazek znanego celebryty (np. Madonna), a do “gracza” należy przesunięcie ekranu w prawo (jeśli imię odpowiada postaci) lub w lewo (jeśli tak nie jest).

W piramidzie tej występuje bardzo wiele systemów prowizji i poleceń. Od osób z niższych poziomów otrzymuje się 5% ich inwestycji oraz tego co zarobią na rekrutowanych przez siebie. Dodatkowe rankingi i korzyści przysługują partnerom programu. Rywalizację pomiędzy handlowcami napędzają prowizje binarne, czyli podział struktury na dwa konkurencyjne bloki. Lepszy w wyłudzaniu środków otrzymuje 10% utargu drugiej grupy. Jak w każdej piramidzie finansowej wygrywa osoba na szczycie. W przypadku SuperOne jest to przebywający nie wiadomo gdzie Norweg, który stworzył 2 miliardy tokenów, sprawną machinę marketingową i w odpowiednim momencie zniknie, a piramida pogrzebie inwestorów na niższych poziomach.

SuperOne (SuperOne Limited)

  • Strona: https://super.one/
  • Telefon: +44 7537 184080
  • Email: hello@super.one.
  • Adres: 20-22 Wenlock Road, London N1 7GU, United Kingdom

Źródło: Behind MLM

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.