Ostrzeżenie przed ActiveGlobeBTC | Ostrzeżenie | CrypS.

Ostrzeżenie przed ActiveGlobeBTC

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Portal internetowy behindmlm.com zwrócił uwagę na projekt ActiveGlobeBTC, który prawdopodobnie działa na zasadzie piramidy finansowej.

Strona activeglobebtc.com została zarejestrowana 12 grudnia 2019 roku, a spółka twierdzi, że ma siedzibę w Selham, w Wielkiej Brytanii. Trudno jednak zweryfikować te dane, nie wiadomo też kto stoi na czele spółki.

ActiveGlobeBTC proponuje potencjalnym klientom trzy plany inwestycyjne (od 100 do 10 tys. USD) oparte na kryptowalutach, o stopie zwrotu wynoszącej od 132% do 198%. Spółka oferuje również prowizję za pozyskanie nowych członków programu. Schemat działania jest więc na pierwszy rzut oka zbliżony do opisywanego przez nas niedawno projektu Wotoken.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.