Nowe ostrzeżenia od KNF-u | Ostrzeżenie | CrypS.

Nowe ostrzeżenia od KNF-u

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Na liście ostrzeżeń znalazły się dwie niewielkie giełdy kryptowalut. Mają to być Digital Market Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku oraz Dgtmarket zarejestrowane w Londynie. 

Zdaniem urzędu, firmy te nie spełniają wymogów prawnych, niezbędnych do prowadzenia swojej działalności. Chodzi o świadczenie usług płatniczych oraz wymianę cyfrowych aktywów.

W związku z tym KNF skierował do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych. Wiele jednak wskazuje na to, że gdańska giełda nie działa od maja zeszłego roku. Jej strona internetowa wygląda na nieaktualizowaną.

Digital Market Sp. z o.o.

Strona: exchange.dgtmarket.com
Email: kontakt@dgtmarket.com
Adres: ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
NIP: 584 273 67 15
REGON: 222118764

Dgtmarket Ltd

Adres: 51 Niddry Lodge, Holland Street, Londyn Kensington W8 7JB, Wielka Brytania

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.