Nie wpłacajcie nic na EURTS. To SCAM! | Ostrzeżenie | CrypS.

Nie wpłacajcie nic na EURTS. To SCAM!

Filip Dzięciołowski

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamów Bezpieczeństwo

Chcielibyśmy Was przestrzec przed kolejną oszukańczą witryną, która oferuje ponoć lukratywne zwroty z inwestycji do wpłacie środków na ich platformę. Chodzi o stronę eurts.net. Model działania oszustów jest wręcz „klasyczny” dla tego typu SCAMów.

Najpierw żądają od Was, by wpłacić środki w USDT, a następnie przedstawiane są fałszywe mockup’y, które mają wyświetlać Was fałszywe dane, jakoby Wasze pieniądze „zarabiały” na siebie każdego dnia i inwestycja przynosiła profit.

Po jakimś czasie użytkownicy otrzymują wiadomość, że „pieniądze przestały pracować” i trzeba wpłacić 8 tys. USD, bo w innym przypakdku środki zostaną zablokowane na 18 dni.

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamówreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.