MFSA ostrzega przed Comino Crypto Fund LLC | Ostrzeżenie | CrypS.

MFSA ostrzega przed Comino Crypto Fund LLC

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Maltański Urząd ds. Usług Finansowych (MFSA) ostrzega przed “giełdą kryptowalut” Comino Crypto Fund LLC. 

Podmiot ten podaje na swojej stronie, że jest giełdą kryptowalut z siedzibą na Malcie, gdzie podlega także pod regulacje. MFSA dementuje te doniesienia, zaprzeczając jakoby nadzorował lub znał firmę taką jak Comino Crypto Fund. Wskazuje również, że spółka ta nie jest upoważniona do świadczenia usług w zakresie sprzedaży i wymiany wirtualnych walut.

Ponadto regulator zwraca uwagę, że według dostępnych mu informacji Comino Crypto Fund LLC jest schematem o wątpliwym charakterze z wysokim ryzykiem utraty pieniędzy. MFSA przypomina także konsumentom, że przed zawarciem umowy, należy sprawdzić czy druga strona posiada odpowiednią licencję i uprawnienia. Każda firma inwestycyjna powinna być bowiem rozpoznana przez MFSA lub inny renomowany organ regulacyjny do spraw usług finansowych.

Comino Crypto Fund LLC

  • STRONA: cominocryptofund.com
  • EMAIL: info@cominocryptofund.com
  • TELEFON: +356 9925 4589

Oficjalne ostrzeżenie MFSA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.