FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed ROX Capital AG | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed ROX Capital AG

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

ROX Capital AG podaje się za zdecentralizowaną giełdę kryptowalut z siedzibą w Niemczech. Firma oferuje własne stablecoiny i krypto-indeksy, które nie są legalnymi instrumentami finansowymi. Szwajcarski regulator FINMA informuje, że firma nie ma licencji i nie została zarejestrowana. W związku z tym ostrzega przed ROX Capital AG oraz przed produktami, które oferuje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że giełda kryptowalut jest przykrywką dla zwykłego oszustwa inwestycyjnego. 

ROX Capital AG

  • Strony: roxcapital.io, rox.fund
  • Adres: Poststrasse 19, 9410 Heiden, Niemcy
  • Tokeny: ROX Crypto Index (RCI) Token, ROX Stablecoin, ROX Yard (ROXY) Token

Oryginalne ostrzeżenie na stronie FINMA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.