FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed ICT Innovative Crypto Technology | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed ICT Innovative Crypto Technology

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Szwajcarski nadzór finansowy (FINMA) rozszerzył listę ostrzeżeń o kolejne podmioty. Wśród nich znalazło się ICT Innovative Technology, podające się za platformę do handlu kryptowalutami. FINMA zwróciła uwagę na brak licencji i rejestracji firmy. ICT Innovative Technology nie spełnia warunków potrzebnych do legalnego świadczenia usług i może stanowić zagrożenie dla inwestorów. 

ICT Innovative Crypto Technology

  • Strony: ict.webcrafton.com; ictrobots.com
  • Adres email: support@ictrobots.com
  • Adres biura: Bergstrasse 107, 8032 Zürich

Ostrzeżenie od FINMA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.