FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed Coinyards | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed Coinyards

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Działająca bez licencji giełda kryptowalut Coinyards znalazła się na czarnej liście ostrzeżeń szwajcarskiego nadzoru finansowego. FINMA uzasadnia ten krok brakiem zarejestrowania działalności. Sama strona internetowa także budzi wątpliwości. Nie podano na niej nawet dokładnego adresu, pod którym znajduje się siedziba firmy. Witryna jest dostępna w dwóch wersjach językowych: po angielsku i po rosyjsku. 

Coinyards

  • Strona: coinyards.com
  • Telefon: +41445087524
  • Email: support@coinyards.com

Oryginalne ostrzeżenie na stronie FINMA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.