FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed Bicore Mining | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA (Szwajcaria) ostrzega przed Bicore Mining

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Szwajcarski regulator ostrzega przed stroną oferującą nieregulowane pakiety inwestycji w kryptowaluty. FINMA zwróciła uwagę na brak firmy w rejestrze licencjonowanych podmiotów.

Bicore Mining podaje się za kopalnię kryptowalut oraz platformę do ich wymiany. Inwestorzy mają otrzymywać codzienne zwroty, uzależnione od wysokości zainwestowanej kwoty. Jest to od 0,85% przy minimalnej wpłacie (10 – 1900 USD) do 6% przy wpłatach powyżej 100 000 USD. Nie ma jednak żadnej gwarancji na to, że Bicore Mining  jest uczciwą firmą. Wiele odnośników ze strony prowadzi donikąd. Ponadto firma posługuje się fałszywym adresem.

Bicore Mining

  • Strony: bicoremining.com
  • Adresy email: support@bicoremining.com
  • Numer telefonu: +41 315391818

Ostrzeżenie od FINMA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.