FINMA ostrzega przed Goldex Management Ltd | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA ostrzega przed Goldex Management Ltd

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Szwajcarska FINMA wydała ostrzeżenie przed firmą Goldex Management. Ma ona działać za pośrednictwem platformy Monetex. Podmiot nie posiada odpowiedniej licencji. W jego ofercie znajduje się handel kryptowalutami. Platforma wygląda na oszustwo inwestycyjne. Po przejściu przez wstępną rejestrację, jako pierwsze witają nas opcje płatności.

Goldex Management podaje informacje, że jest regulowany na Seszelach, ale nie przedstawia numeru licencji ani adresu w tym wyspiarskim kraju. Zamiast tego pojawiają się dane o szwajcarskim biurze w Zurychu, pod numerem 80 na Brunnacherstrasse. Na platformie można znaleźć także, wyglądające na błąd, dane napisane cyrylicą, które prowadzą do Rosji, co może wskazywać na faktyczne pochodzenie strony. Po wpisaniu ich w przeglądarce pojawiają się, posługujące się tym samym moskiewskim adresem, witryny wandafx.io oraz 8888markets.com. Oba podmioty są wymieniane na rosyjskojęzycznych portalach jako SCAMy.

Goldex Managment Ltd/ Monetex

Powiązane strony: 8888markets.com/ wandafx.io

Strona: monetex.net

Email: support@mo netex.net

Telefon: +448700685982

Adresy: 80 Brunnacherstrasse, Zurich 8006, Szwajcaria/ Ul. Naukowa 4/2, apartament VI, pokój 3, Moskwa, Rosja

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.