FINMA ostrzega przed Flat Mining | Ostrzeżenie | CrypS.

FINMA ostrzega przed Flat Mining

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Szwajcarski nadzór finansowy wydał ostrzeżenie przed stroną flatmining.com. Stojąca za nią firma Flat Innovations AG, oferuje zakup mocy obliczeniowej służącej do wydobywania kryptowalut. 3 różne plany inwestycyjne, każdy na okres 2 lat, mają zapewniać wysokie stopy zwrotu, uzależnione od wpłaconej kwoty. 

FINMA zwróciła uwagę na to, że Flat Mining nie ma licencji na świadczenie usług. Przedsięwzięcie to może być jednak również SCAM’em. Nie istnieją żadne zweryfikowane potwierdzenia, jakoby platforma ta przyniosła komuś zyski. Niejasna jest rzeczywista lokalizacja biur firmy, jej właściciele ani kraj, z którego pochodzą. Biorąc to pod uwagę odradzamy korzystanie ze strony flatmining.com, ponieważ może wiązać się ono z poważnym ryzykiem utraty środków.

Flat Mining – Flat Innovations AG

  • Strony: flatmining.com
  • Adresy email: info@flatmining.com
  • Numer telefonu: +41 434 562 704
  • Adres biura: Bahnhofstr. 10, 8001 Zürich, Szwajcaria

Ostrzeżenie na stronie FINMA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.