FCA (Wielka Brytania) ostrzega przed Prime Bitcoin Miners | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA (Wielka Brytania) ostrzega przed Prime Bitcoin Miners

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski nadzór finansowy ostrzega przed stroną oferującą udziały w kopalni bitcoinów. Pełna niedociągnięć witryna oferuje pakiety, mające zapewniać pasywny dochód. 

Minimalna kwota inwestycji to 5000 dolarów, po których wpłacie można liczyć na 60% zysków dziennie. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, a sama witryna to najprawdopodobniej SCAM, który nie ma żadnych związków z kryptowalutami. FCA zwraca także uwagę na fakt, że Prime Bitcoin Miners podaje na swojej stronie fałszywe informacje na temat uregulowania swojej działalności w Wielkiej Brytanii.

Prime Bitcoin Miners

  • Strony: primebitcoinminers.com
  • Adresy email: Support@Primebitcoinminers.com
  • Numer telefonu: +1 302 595 8559
  • Adres podawany na stronie: 6700 W Morelos PL, Chandler, AZ 85226. USA.

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.