FCA (Wielka Brytania) ostrzega przed bitsmax.ltd | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA (Wielka Brytania) ostrzega przed bitsmax.ltd

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski nadzór finansowy ostrzega przed firmą Bit Max Ltd, działającą przez strony bitsmax.ltd i bitsmaxlimited.com. Platforma oferuje zarabianie poprzez algorytmy do handlu kryptowalutami. Prawdopodobnie jest jednak piramidą finansową, skonstruowaną na wzór oszustw takich jak PlusToken. FCA zwraca uwagę na brak licencji oraz wykorzystywanie danych należących do innej firmy. Bit Max Ltd, podaje nieprawdziwe informacje na swój temat i może stanowić zagrożenie dla inwestorów. 

Bitsmax / Bits Max Ltd

  • Strony: bitsmax.ltd, bitsmaxlimited.com
  • Numer Telefonu: 0208 089 9040
  • Adres email: support@bitsmax.ltd
  • Adres biura: Third Floor, 20 Old Bailey, London, EC4M 7AN, 18 Watford Way, London, NW4 3AD

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.