FCA ostrzega przed Horizon-asset.Ltd | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA ostrzega przed Horizon-asset.Ltd

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjskie Financial Conuduct Authority wydało ostrzeżenie przed stroną internetową horizon-asset.ltd. Podmiot oferuje inwestycje w kryptowaluty, jednak nie ma licencji i może być zagrożeniem dla klientów. Ponadto firma wykorzystuje bliźniaczo podobną nazwę do legalnie działającej spółki,  a także podaje na swojej stronie jej adres. Takie działania, mające na celu wprowadzenie inwestorów w błąd, świadczą o tym, że Horizon-asset.Ltd może być oszustwem.

Horizon-asset.Ltd

  • Strony: horizon-asset.ltd
  • Numery Telefonów: + 1 (909) 285 1676
  • Adresy email: admin@horizon-asset.ltd

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scam



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.