FCA ostrzega przed Capitalcoinx | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA ostrzega przed Capitalcoinx

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski regulator ostrzega przed Capitalcoinx, występującym także pod nazwą Capitalcoin FX. Firmą odpowiedzialną za markę jest DIRECT COIN LIMITED. Podmiot podaje się za brokera kryptowalut. Nie jest jednak autoryzowany i z tego powodu znalazł się na czarnej liście FCA. Komentarze na forach dotyczących SCAM’ów świadczą jednak o tym, że ostrzeżenie ma dodatkowe uzasadnienie. Odradzamy korzystanie z usług tego podmiotu. 

Capitalcoinx / Capitalcoin FX (DIRECT COIN LIMITED)

  • Strony: capitalcoinx.com
  • Numery Telefonów: 442038076160, 441315070558, 448716407673, 442080898120, 0151 508 1479
  • Adresy email: alexa.johnson@capitalcoinx.com, support@capitalcoinx.com
  • Adres biura: Unit 111088, 2nd Floor, 6 Market Place, Fitzrovia, London, United Kingdom, W1W 8AF

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.