FCA ostrzega przed Bitcoin Evolution i STS Royals | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA ostrzega przed Bitcoin Evolution i STS Royals

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjskie Financial Conduct Authority (FCA) ostrzega przed dwiema platformami oferującymi inwestycje w kryptowaluty.

Bitcoin Evolution to SCAM z rodziny Bitcoin Revolution i Bitcoin Profit, który zarabia dzięki wyłudzonym depozytom. W obrębie platformy nie dochodzi do żadnego handlu. Dane dotyczące zarobków użytkowników są zaś ręcznie manipulowane. W ten sposób klienci otrzymują fałszywe informacje o zyskach i inwestują dalej. Reklamy tego SCAMu można spotkać przede wszystkim w mediach społecznościowych.

STS Royals pomimo, że reklamuje się jako platforma do handlu kryptowalutami, jest klasyczną platformą tradingową. Poza kryptowalutami daje dostęp do rynków Forex, CFD i akcji. Brytyjski regulator zwraca jednak uwagę na to, że nie posiada ona stosownej licencji. Ponadto nie przestrzega podstawowych wymogów nakładanych przez europejskie i brytyjskie prawo i w związku z tym jest prawdopodobnym zagrożeniem dla inwestorów.

Bitcoin Evolution

  • Strony: bitcoinevolution.com
  • Numery Telefonów: 02038079568; 02037697704; 02037698701; 02080898451; 02080895428

Ostrzeżenie od FCA

STS Royals

  • Strony: stsroyal.com
  • Numery Telefonów: +44 2080599853; +4571875917
  • Adresy email: support@stsroyal.com; bryan.w@stsroyal.com
  • Adres biura: Suite 305 Griffith Corporate Centre, 1510, Beachmont Kingstown, Saint Vincent And Grenadines

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.