Dash.biurosa - fałszywa giełda kryptowalut | Ostrzeżenie | CrypS.

Dash.biurosa – fałszywa giełda kryptowalut

Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamów Bezpieczeństwo

Uważajcie na witrynę Dash.biurosa.com. Pod tym adresem kryje się fałszywa giełda kryptowalut, która uniemożliwia po czasie wypłaty zdeponowanych środków.

Jeden z czytelników zgłosił nam dodatkowo, że poniższe adresy portfeli należą do oszusta, który nagania ludzi do korzystania z platformy obiecując im gwarantowany zysk z inwestycji.

  • bc1qqtc2fdx06qxfgmjtv6kwtmccgwcw8p6dy2xkhs
  • bc1quytn773ax8pgy9suqteclxex3ndc5vvd6d6ucp
  • bc1qv00jstxc2rdzxajap0hl3jwyuce796wf3j2rhz
  • bc1qxqsav9xeyh87jayx26cwkum598tcx6ccvrmwu4
Spółki z branży krypto tworzą platformę do zgłaszania scamówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.