Cyber Drugs Online - strona prowadzi do witryn powiązanych z phishingiem | Ostrzeżenie | CrypS.

Cyber Drugs Online – strona prowadzi do witryn powiązanych z phishingiem

scam Bezpieczeństwo

Miejcie się wszyscy na baczności i absolutnie nie zagłębiajcie się w to, co oferuje strona https://cypherdrugsonline.com.

Jest to witryna z fałszywymi linkami do darknetowych serwisów, które prowadzą do phishingowych witryn.

Jeden z czytelników, który zgłosił nam tę platformę, wskazał między innymi na stronę kingdomkr622 oraz adres portfela – bc1q5dayhee4ms2p90gy2d64jwxvgqhp9lzpt2tdlk – który należy do oszustów.

Zresztą, sama nazwa strony ”Cyberdrugonline” już sugeruje, że nie są to raczej rzeczy, którymi można by się pochwalić przy rodzinnym stole 😉

 

scam



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.