CSSF ostrzega przed fundrockcrypto.com | Ostrzeżenie | CrypS.

CSSF ostrzega przed fundrockcrypto.com

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Luksemburski nadzorca wydał ostrzeżenie przeciwko platformie, mającej służyć do wydobywania kryptowalut w chmurze. Fundrockcrypto.com działa bez rejestracji oraz licencji, a także podszywa się po licencjonowaną firmę.  

Klienci platformy mają otrzymywać odsetki od wpłaconych pieniędzy. W jaki sposób ich fundusze mają być pomnażane – nie wiadomo. Razem z luksemburskim regulatorem, nie polecamy sprawdzać tego na własną rękę. Mining w chmurze nie brzmi w tym wypadku wiarygodnie. Ponadto firma podszywa się pod legalnie działającą spółkę FundRock Management Company, korzystając z jej loga oraz części nazwy. Platformy tworzone przez oszustów, często próbują w ten sposób przyciągnąć inwestorów, wprowadzający ich w błąd.

fundrockcrypto.com

Strona: fundrockcrypto.com

Ostrzeżenie na stronie CSSF.

 

 

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.