CSSF (Luksemburg) ostrzega przed Crypto Bull | Ostrzeżenie | CrypS.

CSSF (Luksemburg) ostrzega przed Crypto Bull

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Luksemburski regulator wydał ostrzeżenie przed stroną crypto-bull.io. Witryna przedstawia się jako wiarygodna i solidna  platforma do handlu kryptowalutami. Stojąca za nią firma nie ma jednak ważnej licencji potrzebnej do świadczenia usług i działa nielegalnie. 

Crypto Bull

  • Strona: crypto-bull.io
  • Adres: 2 Place de Paris, 2314 Luxembourg

Oryginalne ostrzeżenie CSSF

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.