CONSOB (Włochy) blokuje 6 podejrzanych witryn | Ostrzeżenie | CrypS.

CONSOB (Włochy) blokuje 6 podejrzanych witryn

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Włoska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CONSOB) zablokowała 6 kolejnych stron, które świadczyły usługi inwestycyjne klientom z Włoch bez odpowiednich licencji. Część z nich oferuje również inwestycje w kryptowaluty. Włoski nadzorca zablokował już 154 strony od czerwca zeszłego roku, kiedy to dostał takie uprawnienia. Ostatnie zablokowane strony to:

  • Kronosinvestit Ltd (www.kronosinvestit.co) (handel kryptowalutami);
  • “Tfx25” (https://tfx25.com);
  • Marketsbull Ltd (www.marketsbull.com);
  • “Royalbanc” (https://royalbanc.io);
  • “Pro Star” (https://finantik.com and https://client.trading-dashboard.com);
  • EasyTrade55 Ltd (https://easytrade55.com).
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.