Brytyjskie FCA ostrzega przed Omega Crypto | Ostrzeżenie | CrypS.

Brytyjskie FCA ostrzega przed Omega Crypto

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Financial Conduct Authority wydało ostrzeżenie przed witryną omegacrypto.com. Jako powód dodania na czarną listę podano brak licencji pozwalającej na legalne świadczenie usług na terenie Wielkiej Brytanii. 

Strona oferuje zakup kryptowalut oraz oparty na nich handel z dźwignią. Jako miejsce lokalizacji firmy, do której należy witryna,  podawany jest Singapur. Platforma może być oszustwem nastawianym na zysk z wpłacanych depozytów, które można dokonywać wyłącznie w bitcoinach.

Dane firmy podawane przez FCA:

Omega Crypto (OmegaCrypto)

  • Strona: omegacrypto.com
  • Numery Telefonów: 02035147333; 01617685103; 02039663685; 07904 891 022; +6531384126
  • Adresy email: csupport@omegacrypto.com; peteryoung@omegacrypto.com; jax.everret@omegacrypto.com; frank.laurie@omegacrypto.com; leonard.glonti@omegacrypto.com
  • Adres biura: 1 Canada Square, Canary Wharf, London E14 5AB; Maybank Tower, 2 Battery Rd, 049907 Singapur

Ostrzeżenie ze strony FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.