Brytyjskie FCA ostrzega przed Cryptotraderoptions | Ostrzeżenie | CrypS.

Brytyjskie FCA ostrzega przed Cryptotraderoptions

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski regulator ostrzega przed stroną oferującą inwestycje w kryptowaluty. Do klienta należy tylko wpłacić środki. Wszystkim innym zajmują się traderzy firmy, którzy całkowicie za darmo i bez żadnych prowizji pomnożą wpłacony kapitał. Co ważne, strona podkreśla, że wpłacone środki są całkowicie bezpieczne i klient nie ponosi żadnego ryzyka, ponieważ jego pieniądze są w rękach fachowców. 

Cryptotraderoptions nie podlega pod brytyjskie ani żadne inne regulacje. Z tego powodu trafiło na czarną listę Financial Conduct Authority. Wymienione wcześniej kwestie, wskazują jednak na to, że najprawdopodobniej nie jest to jego jedyne przewinienie.

Cryptotraderoptions

  • Strony: https://cryptotraderoptions.com/en/
  • Adresy email: support@cryptotraderoptions.com
  • Numer telefonu: +15203650313
  • Adres biura: 66 Great Suffolk St, London, SE1 0BL, UK

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.