Brytyjskie FCA ostrzega przed Cryptomarket | Ostrzeżenie | CrypS.

Brytyjskie FCA ostrzega przed Cryptomarket

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski regulator wydał ostrzeżenie przed witryną oferującą handel i inwestycje z wykorzystaniem kryptowalut. Financial Conduct Authority (FCA) zwróciło uwagę na brak licencji, ale w internecie pojawiają się także doniesienia, że Cryptomarket jest SCAM-em. Poszkodowani skarżą się na brak możliwości wypłacenia środków. 

Obecnie główna strona SCAM-u, której adres podaje FCA, nie działa. Dostępna jest jednak dalej witryna, wydająca się być wersją Cryptomarket skierowaną do mieszkańców Ameryki Południowej.

Cryptomarket

  • Strony: cryptopmarket.com; cryptomkt.com/en
  • Adresy email: billing@cryptopmarket.com; support@cryptopmarket.com;
  • Numer telefonu: +44 2039660001; 44 7480730359
  • Adres biura: 108841, Moscow city, Troitsk city, ul. 2nd Scientific, d. 4/2, pom. VI, com. 3

Ostrzeżenie od FCA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.