Bitperfect Live - podejrzana witryna. Radzimy mieć się na baczności | Ostrzeżenie | CrypS.

Bitperfect Live – podejrzana witryna. Radzimy mieć się na baczności

scam Mining

Jeden z naszych czytelników zaalarmował nam, by ostrzec wszystkich inwestorów przez platformą Bitperfect.live.

Wskazuje się na to, że jest kolejne oszustwo, które ma na celu wyłudzenie od inwestorów ich oszustwo, by potem zniknąć z tym środkami z radaru użytkowników.

Strona jest kolejnym miejscem, który oferuje udział w wydobyciu kryptowalut w chmurze. Jak możemy przeczytać na witrynie, wystarczy zainwestować i każdego dnia patrzeć, jak nasze pieniądze same zarabiają na siebie. Brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe.

Coraz więcej inwestorów skarży się na to, że po wpłaceniu określonej ilości środków kontakt z osobami, które je wprowadziły w temat, zwyczajnie się urwał, a one nie otrzymały gwarantowanych zwrotów.

Co więcej, właściciel serwisu ukrywa swoją tożsamość w WHOIS korzystając z płatnej usługi. Jak są tacy kryształowi, bo po co się chować?

Strona została zarejestrowana dosyć niedawno, co powinno być kolejnym red flagiem dla nas.

W naszej opinie jest to zdecydowanie SCAM i należy trzymać się z daleka od tego serwisu.

scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.