BCSC (Kanada) ostrzega przed i-Coin, OPTMiners i BTCExch | Ostrzeżenie | CrypS.

BCSC (Kanada) ostrzega przed i-Coin, OPTMiners i BTCExch

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzeżenia od BCSC  dotyczą 3 stron internetowych, z których dwie to platformy do handlu kryptowalutami (i-Coin, BTCExch). Trzecia należy zaś do nierulowanej kopalni kryptowalut (OPTMiners). Urząd nadzorujący usługi finansowe w kanadyjskim stanie Kolumbia Brytyjska, zwrócił uwagę na brak wymaganych licencji, których nie miała żadna z wymienionych firm. Poza brakiem stosowania się do lokalnych przepisów, wszystkie 3 strony internetowe mogą być oszustwami inwestycyjnymi. 

OPTMiners

  • Strony: optminers.com
  • Adresy email: admin@optminers.com

Ostrzeżenie od BCSC

i-Coin (Millennium Solutions Inc)

  • Strony: i-coin.io
  • Adresy email: support@i-coin.io
  • Numer telefonu: +3726991469

Ostrzeżenie od BCSC

BTCExch

  • Strony: btcexch.net

Ostrzeżenie od BCSC

 

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.