OKX nawiązuje współpracę z Manchesterem City | Wiadomości | CrypS.

OKX nawiązuje współpracę z Manchesterem City

Mariusz Przepiórka
manchester city umowa sponsorska z okx

Giełda kryptowalut OKX ogłosiła, że zawarła umowę z obecnym mistrzem Anglii w piłce nożnej, drużyną Manchesteru City. Giełda stanie się sponsorem strojów treningowych drużyny w sezonie 2022-23.


Pomimo obecnej trudnej sytuacji na rynku kryptowalut wydaje się, że partnerstwa kryptowalutowe i sportowe mają się dobrze. Niedawno inna drużyna Premier League, Everton, również podpisała umowę partnerską z firmą kryptowalutową Stake. W tym samym czasie mistrz Francji Paris Saint Germain uruchomił przedsezonowe bilety NFT.

Umowa z OKX będzie miała duży wpływ na markę firmy, biorąc pod uwagę, że Manchester City wygrał ligę w zeszłym sezonie i wiele wskazuje na to, że po zakupie norweskiego napastnika Erlinga Haalanda będzie również głównym kandydatem do triumfu w nadchodzącym sezonie.

Zgodnie z umową, logo OKX będzie widniało na męskim i damskim sprzęcie treningowym do połowy 2023 roku. Według dostępnych materiałów graficznych logo giełdy będzie widoczne na przedniej części strojów.

manchester city umowa sponsorska z okxreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.