OKEx przeprowadza integrację z siecią Lightning Network | Wiadomości | CrypS.

OKEx przeprowadza integrację z siecią Lightning Network

Redaktor: Albert Czajkowski
giełda kryptowalut okex OKX

Giełda kryptowalut OKEx dołączyła do Lightning Network. Od teraz jej klienci mogą deponować oraz przesyłać bitcoiny korzystając z drugiej warstwy sieci BTC.

Według zapowiedzi z początku lutego, OKEx planowało integrację Ligning Network na 2 kwartał tego roku. Adaptacja rozwiązania skalującego została więc przeprowadzona zgodnie z planem.

Dyrektor generalny giełdy – Jay Hao, komentował w rozmowie z portalem The Block, że średni koszt transakcji BTC dla osób korzystając z Lightning Network, spadnie do mniej niż 0,001 centa. Średni czas potwierdzania transakcji ma skrócić się zaś do 1-3 sekund. Ustalony przez giełdę górny limit zlecenia to 0,05 BTC (obecnie $...).

Sieć Lightning Network to rozwiązanie skalujące, które funkcjonuje jako druga warstwa sieci bitcoina. Nie obciąża blockchainu kryptowaluty, wykorzystując węzły oraz kanały płatności otwierane przez jej użytkowników. Dzięki temu umożliwia mikropłatności oraz skraca czas transakcji. Więcej na temat tej technologii dowiesz się z tekstu: Czym jest Lightning Network?

giełda kryptowalut okexreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.