Ogromny transfer Ethereum do portfela Justin Suna. Zmiany w Cardano. Przedsprzedaż KANG osiągnie 6 milionów dolarów? | Wiadomości | CrypS.

Ogromny transfer Ethereum do portfela Justin Suna. Zmiany w Cardano. Przedsprzedaż KANG osiągnie 6 milionów dolarów?

Reklama
Tron

W wyniku ostatnich zmienności na rynku kryptowalut, ether (ETH) o wartości 500 milionów dolarów został przeniesiony do portfela powiązanego z Justinem Sunem, czyli założycielem sieci Tron. Według Lookonchain, czyli konta śledzącego ruchy na różnych blockchainach, Sun dokonał wypłaty z giełdy Binance aż 7128 ETH, co stanowi prawie 22,34 miliona dolarów.


Mimo to Cardano (ADA) w dalszym ciągu podkreśla swoje zaangażowanie w przejrzystość, a dyrektor generalny Fundacji Cardano, Frederick Gregaard, wskazuje na zaangażowanie platformy na rzecz włączającego modelu zarządzania.

Z drugiej strony KangaMoon (KANG) walczy o miejsce wśród najpopularniejszych kryptowalut do zakupu, odnotowując świetne wyniki w przedsprzedaży, notując już ponad 5,9 mln dolarów w ostatnim etapie.

Portfel Justina Suna otrzymuje prawie 500 mln dolarów w Ethereum (ETH)

Założyciel Tron – Justin Sun – otrzymał ETH o wartości około 500 milionów dolarów. Według Lookonchain, czyli twitterowego konta śledzącego różne transfery on-chain, Sun wycofał z giełdy Binance 7128 ETH, co stanowi równowartość 22,35 mln dolarów.

Jak przekazano, firmie Suna udało się kupić około 154 570 monet ETH o wartości 492,23 mln dolarów. Tokeny te zostały zakupione po średniej cenie 3177 dolarów w dniu 8 kwietnia 2024 r.

Tak znaczący transfer etheru nie tylko zwraca uwagę na jego działalność handlową, ale także podkreśla byczy sentyment, jaki posiadacze ETH utrzymują wobec tej kryptowaluty. Pomimo niedawnych słabych wyników cen ETH na rynku kryptowalut, gdzie cena jednego etheru wynosi obecnie około 3100 dolarów według CoinMarketCap, co oznacza spadek o 3,48% w ciągu ostatniego dnia, wydaje się, że wieloryby takie jak Sun przywróciły zaufanie posiadaczy .

Doprowadziło to również do pozytywnej prognozy cen ETH, a wielu ekspertów podkreśliło jego długoterminowy potencjał jako najlepszej kryptowaluty do zakupu.

Cardano (ADA) ujawnia swoje zaangażowanie w przejrzystość

Frederik Gregaard, dyrektor generalny Fundacji Cardano, podkreślił zaangażowanie platformy na rzecz włączającego i otwartego modelu zarządzania. Pomimo tego, że cena tokena Cardano – ADA –  podlegała niestabilnościom na rynku, jej zaangażowanie w lepsze praktyki etyczne i zarządzanie zorientowane na społeczność pomoże umocnić tę wyjątkową kryptowalutę jako godny zaufania i stabilny ekosystem blockchain.

Jednak pomimo niedawnej hossy na rynku kryptowalut, tylko 35% posiadaczy monet Cardano jest na plusie. Coś, co sprawiło, że wielu traderów zastanawiało się, czy może to być szansa, czy znak ostrzegawczy.

Cena Cardano również spadła o 20% od początku roku, po spadku o 6,42% w ciągu ostatniego dnia. Według CoinMarketCap analitycy, handlując na poziomie około 0,4171 USD i 0,4650 USD, nadal są optymistami, że przewidywana cena Cardano wkrótce ulegnie gwałtownemu wzrostowi pomimo niedawnego spadku, co przekonuje inwestorów do wykorzystania tego spadku.

KangaMoon (KANG) zbiera 5,8 mln dolarów w przedsprzedaży

KangaMoon (KANG) to jedna z najlepszych kryptowalut do inwestowania w ostatnim czasie. Wszystko wskazuje na to, że ten wyjątkowy projekt szturmem podbiła rynek kryptowalut. Po odnotowaniu imponującej przedsprzedaży firmie KangaMoon udało się osiągnąć kamień milowy w wysokości 5,9 mln dolarów, oczekując osiągnięcia docelowej kwoty 6 mln dolarów w najbliższych dniach.

Ta wyjątkowa kryptowaluta, która znajduje się w końcowej fazie przedsprzedaży, wywołuje zamieszanie na rynku monet memowych, ponieważ ma na celu wyróżnić się jako najlepsza kryptowaluta do kupienia teraz. Przy cenie przedsprzedaży na piątym etapie wynoszącej zaledwie 0,0196 USD, KangaMoon oferuje swoim wczesnym inwestorom zwrot z inwestycji na poziomie 290%.

Rosnąca od początkowej ceny wynoszącej zaledwie 0,005 USD, KangaMoon jest z pewnością najlepszą kryptowalutą zarówno dla wybitnych inwestorów, jak i początkujących.

Co więcej, KangaMoon może poszczycić się unikalnym ekosystemem, który zintegruje elementy GameFi i SocialFi, tworząc Kangaverse, który pozwoli użytkownikom cieszyć się niesamowitymi wrażeniami, biorąc udział w różnych wyzwaniach związanych z grami, jednocześnie zdobywając nagrody. Dzięki funkcji “Play-to-earn” użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do różnych działań i angażować się w nie. Obejmuje to budowanie postaci w grze, angażowanie się w różne bitwy, a nawet branie udziału w zakładach spekulacyjnych.

Dzięki rosnącej społeczności składającej się z ponad 20 000 zarejestrowanych użytkowników i ponad 6000 posiadaczy tokenów, KangaMoon stanowi wyjątkowe świadectwo swoich ambicji stworzenia tętniącego życiem i wydajnego ekosystemu, w którym użytkownicy będą się rozwijać i zarabiać, dzięki czemu wyróżnia się wśród 5 najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2024 r.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Wniosek

KangaMoon jest z pewnością najlepszą kryptowalutą zarówno dla początkujących, jak i wybitnych traderów, ze względu na jej wysoki potencjał zwrotu w porównaniu z takimi kryptowalutami jak Ethereum i Cardano. Aby jednak cieszyć się jego wysokim potencjałem, dokonaj inwestycji już teraz, gdy cena jest wciąż niska, ponieważ prognoza ceny KangaMoon ma osiągnąć 0,5 dolara przed końcem roku.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Tronreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.