Nowe promocje i nagrody w OKEx | Wiadomości | CrypS.

Nowe promocje i nagrody w OKEx

Redakcja
okex giełda

Jedna z wiodących giełd kryptowalut i instrumentów pochodnych – OKEx, ogłosiła nowe rabaty i program nagród. Całkowita pula na przestrzeni czasu może wynieść nawet miliony dolarów.

W ramach podziękowania dla klientów za ich lojalność, maltańska giełda rozpoczęła szereg kampanii. Poniżej przedstawiamy trzy warte uwagi promocje.

1. Jednorazowa płatność

dla użytkowników, którzy dokonali wpłat, posiadali tokeny lub handlowali nimi w okresie od 16 października 2020 r. do 26 listopada 2020 roku. OKEx w ciągu siedmiu tygodniu przeznaczy 20% swoich całkowitych przychodów z prowizji na specjalny fundusz. Ten zostanie podzielony i rozdany wśród użytkowników jako jednorazowa płatność, w oparciu o ich aktywa i warunki transakcji. W przypadku posiadaczy OKB, wartość ich tokenów (w USDT) zostanie podwojona w procesie obliczania znaczenia aktywów.

2. Happy Friday Giveaway

Począwszy od 4 grudnia, – a następnie w każdy piątek – OKEx będzie nagradzał swoją bazę lojalnych klientów poprzez dystrybucję 20% całkowitego dochodu z kontraktów terminowych i swapów wśród wszystkich użytkowników. Do wzięcia udziału są uprawnieni zarówno nowi jak i obecni klienci. Użytkownicy otrzymają nagrody proporcjonalnie do stosunku ich łącznych aktywów i wolumenu obrotu. Klienci, którzy posiadają natywny token OKEx – OKB, otrzymają podwójną nagrodę. Przy obliczaniu całkowitych aktywów, wartość OKB zostanie podwojona.

3. Zwroty opłat

dla użytkowników, których aktywa przekroczyły 10 000 USDT przed godziną 16:00 UTC 23 listopada. OKEx wyda takim klientom specjalną kartę rabatową o wartości od 100 do 1000 USDT. Rabaty nie będą miały wpływu na proces kalkulacji w przypadku przyszłych szczęśliwych piątków.

Odbudowa reputacji?

Wydaje się, że nowe promocje to tylko sposób na to, aby odbudować nadszarpniętą w ostatnim czasie reputacje. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, giełda OKEx zawiesiła wypłaty wszystkich kryptowalut na czas nieokreślony. Według wyjaśnień spółki, jeden z posiadaczy klucza prywatnego miał być poza zasięgiem z uwagi na „osobiste problemy”. Wczoraj jednak platforma wznowiła wypłaty zawieszone 16 października. Według oświadczenia giełdy, “jeden z posiadaczy kluczy prywatnych zakończył pomoc władzom” i stał się ponownie osiągalny.

 

okex giełdareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.