Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Coinbase wprowadza nową usługę | Wiadomości | CrypS.

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Coinbase wprowadza nową usługę

Redakcja
Coinbase - Interface - Tablet

Giełda kryptowalut Coinbase zaoferowała w tym roku oryginalny sposób na wręczenie prezentów świątecznych. Platforma uruchomiła usługę, która pozwala wysyłać kryptowaluty jako prezenty dla przyjaciół i rodziny.

Usługa jest dostępna zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację. Po dokonaniu zakupu kryptowalut darczyńca musi po prostu wprowadzić adres e-mail odbiorcy.

Aby podarować kryptowaluty za pomocą tego systemu, wystarczy wybrać opcję “Wyślij prezent” na stronie prezentów w witrynie. Istnieje możliwość przekazania ponad 100 różnych cyfrowych aktywów osobom, które mają już konto na giełdzie. Ci, którzy jeszcze go nie mają, mogą otrzymać tylko 5 kryptowalut, w tym BTC i ETH.

coinbase

Odbiorca, aby zrealizować prezent, będzie musiał posiadać lub założyć konto na giełdzie.

Usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i pozwala na dołączenie do prezentu spersonalizowanej karty z unikalnymi dziełami sztuki od wschodzących artystów.

Faktem jest, że prezent w kryptowalucie teoretycznie ma potencjał do zwiększenia wartości, jeśli odbiorca nie sprzeda go od razu. Jednak w związku z ogromną zmiennością rynku, oczywiście może ją również stracić.

Według giełdy, tego typu prezent może również służyć celom edukacyjnym, tj. przekonaniu przyjaciół i rodziny do zapoznania się z kryptowalutami. Dzięki otrzymanym tokenom, mogą oni np. rozpocząć handel, wydać otrzymane kryptowaluty lub je zatrzymać.

Wszystkie prezenty są dostarczane wraz z cyfrową kartą przedstawiającą wyjątkowe dzieło sztuki autorstwa czterech wschodzących artystów.

Pierwsza praca to “Andrius” kubańskiego artysty Magdiela Lopeza. Druga to “Robot Invasion” Davida Krovblita, kanadyjskiego artysty wizualnego mieszkającego w Kalifornii. Trzecia to “Bored Ape Yacht Club #1644”, praca z kultowej kolekcji Bored Ape NFT. Czwarta to “Snow Days” brytyjskiego artysty Roba Flowersa.

Coinbase - Interface - Tabletreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.